O firmie

Tworzymy to co zapewnia bezpieczeństwo

Dla nas najważniejszym celem jest to, aby bariery dostarczane przez 
KTC Service zapewniały bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi ruchu drogowego. Mają one ograniczyć jezdnię od zewnętrznej krawędzi, a w razie kolizji zminimalizować zagrożenie i ewentualne uszkodzenie pojazdu. Bariery na obiektach inżynierskich dodatkowo są wyposażone w elementy zabezpieczające ruch pieszych przed upadkiem z wysokości.

 
 
karsten-wurth-rafblRbne3o-unsplash-2
photo-1589792923962-537704632910

Stawiamy na jakość

Testy przeprowadzone zgodnie z normą EN1317 pozwalają na korzystanie z barier ochronnych na drogach i obiektach inżynierskich. Certyfikowana produkcja oraz przestrzeganie wymogów pozwala na stworzenie barier wysokiej jakości, zapewniając przy tym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wszystkie oferowane bariery są przebadane posiadają aktualne certyfikaty i deklaracje w świetle obowiązujących norm i przepisów.

Jesteśmy profesjonalistami!

Wysoce wykwalifikowana kadra i wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizacje najwyższej jakości barier. Oferujemy Państwu wsparcie przy doborze właściwych rozwiązań, organizujemy transport, magazynowanie, usługi montażowe oraz doradztwo techniczne
 i opracowania na każdym etapie inwestycji.

hunters-race-MYbhN8KaaEc-unsplash